Liste over arrangementer

Se også program i tabellform.

Hvis du savner noe på programmet tar vi veldig gjerne imot arrangementer. Si fra til komiteen om hva du vil arrangere, og eventuelle ønsker om tidspunkt. NB! For rollespill skiller vi mellom de arrangementene der arrangøren skriver et ferdig scenario som kan kjøres av andre spilledere, og de der det bare blir en spillgruppe med arrangøren som spilleder. Si fra hvilken type du vil arrangere.

Program

Arrangementsorter i synkende rekkefølge Arrangør Type arrangement Pulje
18xx Jan Åge Eriksen Brett- og kortspill Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
5 minute dungeon 1 Petter Gjerp Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
5-minute dungeon 2 Petter Gjerp Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Aquileia Rolf Arne Gandrud Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Bankett Komiteen Andre arrangementer Pulje 7a (bankettid)
Conan: The board game Rasmus Durban Jahr Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Cthulhu Wars Tore Schade Svenningsson Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Fiasco 1 Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag)
Fiasco 2 Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 10+11 (søndag morgen/formiddag)
Firefly - The Train Job Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Firefly - The Train Job Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7a (bankettid)
Fri spilling - brett- og kortspill Komiteen Brett- og kortspill Hele Hexcon
Fri spilling - rollespill Komiteen Rollespill (flere spilledere) Hele Hexcon
Gloom of Kilforth Tor Gjerde Brett- og kortspill Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag)
Gods of the Fall Henrik Lerdahl Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 5 (lørdag formiddag)
GURPS: Monster Hunters of Baltimore High Magnus Ulstein Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 3 (natt til lørdag)
Iron Dragon Knut Eivind Brennhaug Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Keyflower Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Laiv: Limbo Espen Kvernmo Andre arrangementer Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Landnám Tor Gjerde Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Le Havre Runar Holen Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Massive Darkness Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
On the Underground - Paris Tor Gjerde Brett- og kortspill Pulje 10 (søndag morgen)
Paranoia (den nye utgaven) Rasmus Jahr Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7b (etter banketten)
Paranoia fortsettelse Rasmus Durban Jahr Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 8 (lørdag kveld)
Pathfinder: Finding Yourself Håkon Olsen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7b (etter banketten)
Pathfinder: Finding Yourself (fortsettelse) Håkon Olsen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
Postconmiddag Komiteen Andre arrangementer Etter Hexcon
Potion Explosion Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 4 (lørdag morgen)
Power Grid Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Railroad Tycoon Sigurd Johannes Gaut Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Raise Your Goblets Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Rise of the Dawnchaser, D&D 5e Mads Vaagsether Rollespill (flere spilledere) Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Rise of the Dawnchaser, D&D 5e, fortsettelse Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7a (bankettid)
Roborally Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Roll for the galaxy Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 4 (lørdag morgen)
Savage Worlds: East Texas University Stig Waltoft Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 5 (lørdag formiddag)
Scythe Truls Gulbrandsen Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Shipyard Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Space Cadets: Dice Duel Torstein Fjeldstad Selvik Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Star Wars Imperial Assault John Christer Nyheim-Rusti Brett- og kortspill Pulje 2+3 (fredag kveld/natt)
Stone Age Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Terra Mystica Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Terraforming Mars Rasmus Jahr Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
The Strange Henrik Lerdahl Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 1+2 (fredag ettermiddag/kveld
Thebes Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 10 (søndag morgen)
Through the Ages Sigurd Johannes Gaut Brett- og kortspill Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
Ticket to Ride Per Kristian Schanke Brett- og kortspill Pulje 4 (lørdag morgen)
Time of Crisis Sigurd Johannes Gaut Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Vampire the Masquerade: Rusted Veins Per Christian Henden Rollespill (flere spilledere) Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Vandrerne: En reise med kullbanen Torstein Fjeldstad Selvik Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Warhammer 40k Pål Nilsgård Miniatyrspill og samlekortspill Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag)
Warhammer 40k fortsettelse Miniatyrspill og samlekortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Warmachine/Hordes Harald Torvatn Miniatyrspill og samlekortspill Pulje 10+11 (søndag morgen/formiddag)
World of Warcraft the boardgame John Christer Nyheim-Rusti Brett- og kortspill Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
Wrasslin' Brett- og kortspill Pulje 11 (søndag formiddag)
Yedo Elin Solem Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Zombicie: The Black Plague - Wulfsburg Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 11 (søndag formiddag)