Liste over arrangementer

Se også program i tabellform.

Hvis du savner noe på programmet tar vi veldig gjerne imot arrangementer. Si fra til komiteen om hva du vil arrangere, og eventuelle ønsker om tidspunkt. NB! For rollespill skiller vi mellom de arrangementene der arrangøren skriver et ferdig scenario som kan kjøres av andre spilledere, og de der det bare blir en spillgruppe med arrangøren som spilleder. Si fra hvilken type du vil arrangere.

Program

Arrangement Arrangør Type arrangementsorter i synkende rekkefølge Pulje
On the Underground - Paris Tor Gjerde Brett- og kortspill Pulje 10 (søndag morgen)
Conan: The board game Rasmus Durban Jahr Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Wrasslin' Brett- og kortspill Pulje 11 (søndag formiddag)
Iron Dragon Knut Eivind Brennhaug Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Terraforming Mars Rasmus Jahr Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Landnám Tor Gjerde Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Roll for the galaxy Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 4 (lørdag morgen)
Through the Ages Sigurd Johannes Gaut Brett- og kortspill Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
Le Havre Runar Holen Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Gloom of Kilforth Tor Gjerde Brett- og kortspill Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag)
Shipyard Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
18xx Jan Åge Eriksen Brett- og kortspill Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
Potion Explosion Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 4 (lørdag morgen)
Fri spilling - brett- og kortspill Komiteen Brett- og kortspill Hele Hexcon
Space Cadets: Dice Duel Torstein Fjeldstad Selvik Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Star Wars Imperial Assault John Christer Nyheim-Rusti Brett- og kortspill Pulje 2+3 (fredag kveld/natt)
Stone Age Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
World of Warcraft the boardgame John Christer Nyheim-Rusti Brett- og kortspill Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
Time of Crisis Sigurd Johannes Gaut Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Railroad Tycoon Sigurd Johannes Gaut Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Thebes Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 10 (søndag morgen)
Terra Mystica Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Scythe Truls Gulbrandsen Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Roborally Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
5 minute dungeon 1 Petter Gjerp Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Power Grid Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
5-minute dungeon 2 Petter Gjerp Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Cthulhu Wars Tore Schade Svenningsson Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Aquileia Rolf Arne Gandrud Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Raise Your Goblets Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Ticket to Ride Per Kristian Schanke Brett- og kortspill Pulje 4 (lørdag morgen)
Keyflower Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Massive Darkness Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Yedo Elin Solem Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Zombicie: The Black Plague - Wulfsburg Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 11 (søndag formiddag)
Vampire the Masquerade: Rusted Veins Per Christian Henden Rollespill (flere spilledere) Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Fri spilling - rollespill Komiteen Rollespill (flere spilledere) Hele Hexcon
Rise of the Dawnchaser, D&D 5e Mads Vaagsether Rollespill (flere spilledere) Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Fiasco 1 Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag)
Pathfinder: Finding Yourself (fortsettelse) Håkon Olsen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
Pathfinder: Finding Yourself Håkon Olsen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7b (etter banketten)
Paranoia (den nye utgaven) Rasmus Jahr Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7b (etter banketten)
Fiasco 2 Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 10+11 (søndag morgen/formiddag)
The Strange Henrik Lerdahl Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 1+2 (fredag ettermiddag/kveld
Vandrerne: En reise med kullbanen Torstein Fjeldstad Selvik Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Gods of the Fall Henrik Lerdahl Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 5 (lørdag formiddag)
Firefly - The Train Job Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Firefly - The Train Job Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7a (bankettid)
Paranoia fortsettelse Rasmus Durban Jahr Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 8 (lørdag kveld)
Rise of the Dawnchaser, D&D 5e, fortsettelse Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7a (bankettid)
GURPS: Monster Hunters of Baltimore High Magnus Ulstein Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 3 (natt til lørdag)
Savage Worlds: East Texas University Stig Waltoft Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 5 (lørdag formiddag)
Warmachine/Hordes Harald Torvatn Miniatyrspill og samlekortspill Pulje 10+11 (søndag morgen/formiddag)
Warhammer 40k Pål Nilsgård Miniatyrspill og samlekortspill Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag)
Warhammer 40k fortsettelse Miniatyrspill og samlekortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Bankett Komiteen Andre arrangementer Pulje 7a (bankettid)
Postconmiddag Komiteen Andre arrangementer Etter Hexcon