Liste over arrangementer

Se også program i tabellform.

Hvis du savner noe på programmet tar vi veldig gjerne imot arrangementer. Si fra til komiteen om hva du vil arrangere, og eventuelle ønsker om tidspunkt. NB! For rollespill skiller vi mellom de arrangementene der arrangøren skriver et ferdig scenario som kan kjøres av andre spilledere, og de der det bare blir en spillgruppe med arrangøren som spilleder. Si fra hvilken type du vil arrangere.

Program

Arrangementsorter i stigende rekkefølge Arrangør Type arrangement Pulje
Zombicie: The Black Plague - Wulfsburg Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 11 (søndag formiddag)
Yedo Elin Solem Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Wrasslin' Brett- og kortspill Pulje 11 (søndag formiddag)
World of Warcraft the boardgame John Christer Nyheim-Rusti Brett- og kortspill Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
Warmachine/Hordes Harald Torvatn Miniatyrspill og samlekortspill Pulje 10+11 (søndag morgen/formiddag)
Warhammer 40k fortsettelse Miniatyrspill og samlekortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Warhammer 40k Pål Nilsgård Miniatyrspill og samlekortspill Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag)
Vandrerne: En reise med kullbanen Torstein Fjeldstad Selvik Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Vampire the Masquerade: Rusted Veins Per Christian Henden Rollespill (flere spilledere) Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Time of Crisis Sigurd Johannes Gaut Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Ticket to Ride Per Kristian Schanke Brett- og kortspill Pulje 4 (lørdag morgen)
Through the Ages Sigurd Johannes Gaut Brett- og kortspill Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
Thebes Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 10 (søndag morgen)
The Strange Henrik Lerdahl Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 1+2 (fredag ettermiddag/kveld
Terraforming Mars Rasmus Jahr Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Terra Mystica Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Stone Age Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Star Wars Imperial Assault John Christer Nyheim-Rusti Brett- og kortspill Pulje 2+3 (fredag kveld/natt)
Space Cadets: Dice Duel Torstein Fjeldstad Selvik Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Shipyard Kristoffer Fiskvik Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Scythe Truls Gulbrandsen Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Savage Worlds: East Texas University Stig Waltoft Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 5 (lørdag formiddag)
Roll for the galaxy Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 4 (lørdag morgen)
Roborally Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Rise of the Dawnchaser, D&D 5e, fortsettelse Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7a (bankettid)
Rise of the Dawnchaser, D&D 5e Mads Vaagsether Rollespill (flere spilledere) Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Raise Your Goblets Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
Railroad Tycoon Sigurd Johannes Gaut Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Power Grid Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Potion Explosion Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 4 (lørdag morgen)
Postconmiddag Komiteen Andre arrangementer Etter Hexcon
Pathfinder: Finding Yourself (fortsettelse) Håkon Olsen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)
Pathfinder: Finding Yourself Håkon Olsen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7b (etter banketten)
Paranoia fortsettelse Rasmus Durban Jahr Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 8 (lørdag kveld)
Paranoia (den nye utgaven) Rasmus Jahr Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7b (etter banketten)
On the Underground - Paris Tor Gjerde Brett- og kortspill Pulje 10 (søndag morgen)
Massive Darkness Ole Ingvar Stene Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Le Havre Runar Holen Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Landnám Tor Gjerde Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Keyflower Harald Torvatn Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Iron Dragon Knut Eivind Brennhaug Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
GURPS: Monster Hunters of Baltimore High Magnus Ulstein Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 3 (natt til lørdag)
Gods of the Fall Henrik Lerdahl Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 5 (lørdag formiddag)
Gloom of Kilforth Tor Gjerde Brett- og kortspill Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag)
Fri spilling - rollespill Komiteen Rollespill (flere spilledere) Hele Hexcon
Fri spilling - brett- og kortspill Komiteen Brett- og kortspill Hele Hexcon
Firefly - The Train Job Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
Firefly - The Train Job Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 7a (bankettid)
Fiasco 2 Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 10+11 (søndag morgen/formiddag)
Fiasco 1 Fredrik Maure Olavesen Rollespill (kun arrangør er spilleder) Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag)
Cthulhu Wars Tore Schade Svenningsson Brett- og kortspill Pulje 1 (fredag ettermiddag)
Conan: The board game Rasmus Durban Jahr Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
Bankett Komiteen Andre arrangementer Pulje 7a (bankettid)
Aquileia Rolf Arne Gandrud Brett- og kortspill Pulje 6 (lørdag ettermiddag)
5-minute dungeon 2 Petter Gjerp Brett- og kortspill Pulje 5 (lørdag formiddag)
5 minute dungeon 1 Petter Gjerp Brett- og kortspill Pulje 2 (fredag kveld)
18xx Jan Åge Eriksen Brett- og kortspill Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt)