Oversikt over påmeldinger

Hvis du logger inn får du lenker til påmelding her, og oversikt over hva du er påmeldt.

Pulje Tittel Antall påmeldte (spiller) Antall påmeldte (som spilleder (GM)) Type arrangement
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Cthulhu Wars 5 Brett- og kortspill
Hele Hexcon Fri spilling - brett- og kortspill Brett- og kortspill
Hele Hexcon Fri spilling - rollespill Rollespill (flere spilledere)
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Iron Dragon Brett- og kortspill
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Power Grid 8 Brett- og kortspill
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Space Cadets: Dice Duel Brett- og kortspill
Pulje 1+2 (fredag ettermiddag/kveld The Strange 5 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Vampire the Masquerade: Rusted Veins 2 Rollespill (flere spilledere)
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Yedo 1 Brett- og kortspill
Pulje 2 (fredag kveld) 5 minute dungeon 1 4 Brett- og kortspill
Pulje 2 (fredag kveld) Conan: The board game 2 Brett- og kortspill
Pulje 2 (fredag kveld) Keyflower 2 Brett- og kortspill
Pulje 2 (fredag kveld) Railroad Tycoon 2 Brett- og kortspill
Pulje 2+3 (fredag kveld/natt) Star Wars Imperial Assault 3 Brett- og kortspill
Pulje 2 (fredag kveld) Stone Age 3 Brett- og kortspill
Pulje 3 (natt til lørdag) GURPS: Monster Hunters of Baltimore High 2 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag) Fiasco 1 2 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag) Gloom of Kilforth 2 Brett- og kortspill
Pulje 4 (lørdag morgen) Potion Explosion 1 Brett- og kortspill
Pulje 4 (lørdag morgen) Roll for the galaxy 3 Brett- og kortspill
Pulje 4 (lørdag morgen) Ticket to Ride 5 Brett- og kortspill
Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag) Warhammer 40k 11 Miniatyrspill og samlekortspill
Pulje 5 (lørdag formiddag) 5-minute dungeon 2 1 Brett- og kortspill
Pulje 5 (lørdag formiddag) Gods of the Fall 4 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 5 (lørdag formiddag) Raise Your Goblets 1 Brett- og kortspill
Pulje 5 (lørdag formiddag) Roborally 3 Brett- og kortspill
Pulje 5 (lørdag formiddag) Savage Worlds: East Texas University Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 5 (lørdag formiddag) Scythe 10 Brett- og kortspill
Pulje 5 (lørdag formiddag) Shipyard 1 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Aquileia Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Firefly - The Train Job Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Laiv: Limbo 2 Andre arrangementer
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Landnám 1 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Le Havre Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Massive Darkness 1 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Rise of the Dawnchaser, D&D 5e 3 Rollespill (flere spilledere)
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Terra Mystica 1 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Terraforming Mars 5 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Time of Crisis 1 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Vandrerne: En reise med kullbanen Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Warhammer 40k fortsettelse 6 Miniatyrspill og samlekortspill
Pulje 7a (bankettid) Bankett 16 Andre arrangementer
Pulje 7a (bankettid) Firefly - The Train Job Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 7a (bankettid) Rise of the Dawnchaser, D&D 5e, fortsettelse 3 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 7b (etter banketten) Paranoia (den nye utgaven) 3 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 7b (etter banketten) Pathfinder: Finding Yourself 2 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt) 18xx 2 Brett- og kortspill
Pulje 8 (lørdag kveld) Paranoia fortsettelse Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt) Pathfinder: Finding Yourself (fortsettelse) Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt) Through the Ages 3 Brett- og kortspill
Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt) World of Warcraft the boardgame 1 Brett- og kortspill
Pulje 10+11 (søndag morgen/formiddag) Fiasco 2 3 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 10 (søndag morgen) On the Underground - Paris Brett- og kortspill
Pulje 10 (søndag morgen) Thebes 2 Brett- og kortspill
Pulje 10+11 (søndag morgen/formiddag) Warmachine/Hordes 5 Miniatyrspill og samlekortspill
Pulje 11 (søndag formiddag) Wrasslin' 7 Brett- og kortspill
Pulje 11 (søndag formiddag) Zombicie: The Black Plague - Wulfsburg 1 Brett- og kortspill
Etter Hexcon Postconmiddag Andre arrangementer