Oversikt over påmeldinger

Hvis du logger inn får du lenker til påmelding her, og oversikt over hva du er påmeldt.

Pulje Tittel Antall påmeldte (spiller)sorter i synkende rekkefølge Antall påmeldte (som spilleder (GM)) Type arrangement
Pulje 10 (søndag morgen) On the Underground - Paris Brett- og kortspill
Etter Hexcon Postconmiddag Andre arrangementer
Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt) Pathfinder: Finding Yourself (fortsettelse) Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 5 (lørdag formiddag) Savage Worlds: East Texas University Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Hele Hexcon Fri spilling - brett- og kortspill Brett- og kortspill
Hele Hexcon Fri spilling - rollespill Rollespill (flere spilledere)
Pulje 8 (lørdag kveld) Paranoia fortsettelse Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Firefly - The Train Job Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Iron Dragon Brett- og kortspill
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Space Cadets: Dice Duel Brett- og kortspill
Pulje 7a (bankettid) Firefly - The Train Job Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Aquileia Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Vandrerne: En reise med kullbanen Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Le Havre Brett- og kortspill
Pulje 5 (lørdag formiddag) Shipyard 1 Brett- og kortspill
Pulje 4 (lørdag morgen) Potion Explosion 1 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Landnám 1 Brett- og kortspill
Pulje 5 (lørdag formiddag) Raise Your Goblets 1 Brett- og kortspill
Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt) World of Warcraft the boardgame 1 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Massive Darkness 1 Brett- og kortspill
Pulje 11 (søndag formiddag) Zombicie: The Black Plague - Wulfsburg 1 Brett- og kortspill
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Yedo 1 Brett- og kortspill
Pulje 5 (lørdag formiddag) 5-minute dungeon 2 1 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Time of Crisis 1 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Terra Mystica 1 Brett- og kortspill
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Vampire the Masquerade: Rusted Veins 2 Rollespill (flere spilledere)
Pulje 3 (natt til lørdag) GURPS: Monster Hunters of Baltimore High 2 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 7b (etter banketten) Pathfinder: Finding Yourself 2 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 10 (søndag morgen) Thebes 2 Brett- og kortspill
Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag) Gloom of Kilforth 2 Brett- og kortspill
Pulje 2 (fredag kveld) Conan: The board game 2 Brett- og kortspill
Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag) Fiasco 1 2 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt) 18xx 2 Brett- og kortspill
Pulje 2 (fredag kveld) Keyflower 2 Brett- og kortspill
Pulje 2 (fredag kveld) Railroad Tycoon 2 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Laiv: Limbo 2 Andre arrangementer
Pulje 5 (lørdag formiddag) Roborally 3 Brett- og kortspill
Pulje 2+3 (fredag kveld/natt) Star Wars Imperial Assault 3 Brett- og kortspill
Pulje 8+9 (lørdag kveld/natt) Through the Ages 3 Brett- og kortspill
Pulje 7b (etter banketten) Paranoia (den nye utgaven) 3 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 4 (lørdag morgen) Roll for the galaxy 3 Brett- og kortspill
Pulje 2 (fredag kveld) Stone Age 3 Brett- og kortspill
Pulje 10+11 (søndag morgen/formiddag) Fiasco 2 3 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Rise of the Dawnchaser, D&D 5e 3 Rollespill (flere spilledere)
Pulje 7a (bankettid) Rise of the Dawnchaser, D&D 5e, fortsettelse 3 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 5 (lørdag formiddag) Gods of the Fall 4 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 2 (fredag kveld) 5 minute dungeon 1 4 Brett- og kortspill
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Cthulhu Wars 5 Brett- og kortspill
Pulje 1+2 (fredag ettermiddag/kveld The Strange 5 Rollespill (kun arrangør er spilleder)
Pulje 4 (lørdag morgen) Ticket to Ride 5 Brett- og kortspill
Pulje 10+11 (søndag morgen/formiddag) Warmachine/Hordes 5 Miniatyrspill og samlekortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Terraforming Mars 5 Brett- og kortspill
Pulje 6 (lørdag ettermiddag) Warhammer 40k fortsettelse 6 Miniatyrspill og samlekortspill
Pulje 11 (søndag formiddag) Wrasslin' 7 Brett- og kortspill
Pulje 1 (fredag ettermiddag) Power Grid 8 Brett- og kortspill
Pulje 5 (lørdag formiddag) Scythe 10 Brett- og kortspill
Pulje 4+5 (lørdag morgen/formiddag) Warhammer 40k 11 Miniatyrspill og samlekortspill
Pulje 7a (bankettid) Bankett 16 Andre arrangementer